STALLAS – certyfikowany dystrybutor urządzeń chłodniczych i grzewczych marek: STALGAST oraz OLIS

15 lat marki STALLAS na rynku usług kierowanych do sektora HoReCa zaowocowało wieloma relacjami biznesowymi z krajowymi i europejskimi liderami rynku, które dziś przekładają się na wysoką jakość usług i produktów, sprawność w realizacji zleceń serwisowych i dostępność części do urządzeń.

Te relacje pozwalają nam na więcej i przesądzają o przewadze konkurencyjnej marki STALLAS!

 

 

Posiadamy Partnerstwa strategiczne z firmami:

logo sg

STALGAST – krajowym liderem rynku wyposażenia obiektów gastronomicznych, producenta mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej i największego dystrybutora części z centrami logistycznymi w Warszawie i Łodzi (czytaj więcej na www.stalgast.com ).

STALLAS reprezentuje markę STALGAST od 13lat.

 

olis

OLIS „we innowavate cooking” – to renomowany włoski producent urządzeń gastronomicznych. W ofercie marki OLIS znajdują się urządzenia grzewcze, chłodnicze oraz akcesoria kuchenne. Marka słynie z innowacyjnego podejścia, wysokiej jakości urządzeń i wyjątkowego designu. Te wartości plasują ją w światowej czołówce producentów urządzeń gastronomicznych.

STALLAS reprezentuje markę OLIS na rynku polskim od 3 lat.

Czytaj więcej: Marka OLIS – kliknij lin www.olis.it

 

a

STALLAS

ul. Wojnowice 2C 64-113
Osieczna k. Leszna

tel. 0048 65/526-28-45
tel. 0048 693 258 700

adres e-mail: info@stallas.pl 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności