O firmie

kompleksowe wyposażenie dla gastronomii, cukierni, kawiarni, restauracji, zakładów zbiorowego żywienia w urządzenia gastronomiczne, środki czystości oraz kawę ziarnistą

STALLAS to marka dobrze znana z kompleksowej oferty produktów (urządzenia kuchenne, ekspresy do kawy, kawa ziarnista, środki czystości, meble nierdzewne) i usług (projekty technologiczne kuchni, montaż, serwis, dzierżawa urządzeń gastronomicznych), kierowanych do wszelkiego typu obiektów gastronomicznych, przede wszystkim z obszaru makroregionu polski zachodniej (województwo wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i zachodnio-pomorskie).

STALLAS powstał w 2005 roku na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w obszarze handlu i sprzedaży zebranych podczas pracy dla krajowego lidera w produkcji urządzeń gastronomicznych.

b1b2b3

 

Od samego początku powstania firmy, ambicją założycieli było świadczenie usług szerszych niż hurtowa i detaliczna sprzedaż urządzeń oraz mebli gastronomicznych. Pierwsze pięć lat działalności w sektorze usług dla segmentu HoReCa to głównie sprzedaż i serwis wyposażenia kuchennego dla restauracji, projektowanie pod wymiar mebli nierdzewnych oraz przygotowywanie profesjonalnych, kompleksowych projektów technologicznych dla wyposażanych obiektów gastronomicznych. Istotnym obszarem całej sprzedaży był leasing urządzeń gastronomicznych.

Stabilizacja sprzedaży i udziału w rynku pozwoliła w kolejnych latach na rozwój oferty. Wprowadzenie do niej środków czystości oraz kawy ziarnistej wraz z markowymi ekspresami do kawy oraz serwisem tych urządzeń, pozwoliło na rozszerzenie portfolio klientów o kawiarnie, cukiernie, gospody, bary mleczne obejmując całe spektrum placówek gastronomicznych, w tym placówki zbiorowego żywienia jak szkoły, przedszkola, czy pracownicze stołówki i kantyny.

Wizytówką firmy stała się profesjonalna wzorcowania wyposażona w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zaplecza kuchennego urządzenia, gdzie Klienci mają możliwość przetestowania rekomendowanego sprzętu. STALLAS wyspecjalizował się w tym okresie również w projektowaniu, montażu i serwisie systemów wentylacyjnych do gastronomii.

Ostatnie trzy lata funkcjonowania firmy na rynku to dalszy dynamiczny rozwój, znakowany wprowadzeniem do sprzedaży marek własnych: SILVER (środki czystości, meble nierdzewne pod wymiar oraz systemy wentylacji) i MILD (kawa ziarnista) oraz rozszerzeniem oferty usług o niszową w skali kraju usługę dzierżawy sprzętu gastronomicznego.

Dziś STALLAS reprezentuje wiedzę i doświadczenie płynące z ponad 500 kompleksowych realizacji [więcej w sekcji REALIZACJE - kliknij], zrealizowanych na terenie całego kraju, obejmujących etapy od projektu technologicznego, przez montaż i serwis oraz stałą, bieżącą obsługę.

Profesjonalizm firmy dostrzegli krajowi i międzynarodowi liderzy sektora urządzeń gastronomicznych. Posiadamy Partnerstwa z firmami STALGAST – największym krajowym producentem i dystrybutorem urządzeń gastronomicznych oraz włoskim producentem sprzętu kuchennego, firmą OLIS, której urządzenia wyróżniają się w zakresie jakości oraz zachwycają designem. W naszej ofercie znaleźć można także urządzenia gastronomiczne wszystkich liczących się producentów.

Wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalne projekty technologiczne i doradztwo w zakresie zarządzania placówką gastronomiczną, wykraczające poza kwestie czysto technologiczne, powodują, iż dziś marka STALLAS reprezentuje więcej niż dostawcę wyposażenia kuchennego, środków czystości, czy kawy.

Jesteśmy cenionym doradcą dla nowo otwieranych obiektów i właścicieli dopiero wkraczających na wymagający rynek usług gastronomicznych oraz odpowiedzialnym i profesjonalnym Partnerem dla liderów segmentu HoReCa.

Zapraszamy do zapoznania się ofertę produktów [kliknij] i usług [kliknij] i nawiązania współpracy!

 

a

STALLAS

ul. Wojnowice 2C 64-113
Osieczna k. Leszna

tel. 0048 65/526-28-45
tel. 0048 693 258 700

adres e-mail: info@stallas.pl 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności