kawa ziarnista do ekspresów, ekspresy automatyczne i kolbowe do kawy ziarnistej, do użytku domowego i do biura, akcesoria do kawy

STALLAS dystrybucję ekspresów automatycznych i kolbowych do kawy rozpoczął w 2010 roku w Lesznie. Poznawaliśmy branżę, największych europejskich producentów ekspresów do kawy i oczekiwania Klientów.

Przez te lata oferowaliśmy ekspresy wszystkich najpopularniejszych marek, dojrzewając do ograniczenia oferty do wybranych modeli ekspresów, uwzględniających oczekiwania polskiego Klienta w zakresie ceny i przede wszystkim jakości wykonania, łatwości serwisowania i … oczywiście smaku parzonej kawy!

Dziś w ofercie STALLAS znaleźć można ekspresy kolbowe do kawy wyłącznie dwóch marek: MCE oraz De Jong Duke. W ramach poszczególnych linii wspomnianych producentów znaleźć można ekspresy o różnym stopniu zaawansowania technologicznego, designu i cenie, dzięki czemu potrafimy spełnić oczekiwania każdego Klienta. Ekspresy do kawy MCE i De Jong Duke od lat i z powodzeniem parzą kawę w najlepszych krajowych kawiarniach.

podukt kawa ekspres

Nabywając eksperckości technologicznej, zaczęliśmy poznawać świat kawy. Odbyliśmy wiele spotkań u liczących się producentów kawy, zapoznawaliśmy się ze specyfiką produkowania kawy, licznymi odmianami ziaren, poznaliśmy kawiarzy i wysłuchaliśmy wiele fascynujących historii o kawie, wreszcie degustowaliśmy kawę niezliczoną ilość razy.

Urzekł nas armat, smak i historia włoskiej kawy Caffe Trieste. Ziarna kawy pochodzą z plantacji z Ameryki Południowej i Afryki. Palone we Włoszech nabierają głębokiego, ale jednocześnie aksamitnego smaku, wydzielając w tym samym czasie nuty gorzkie i słodkie. Caffe Trieste wyzwala emocje przenosi nas w historię miasta, które w latach swojej świetności, było jednym z najważniejszych światowych portów handlowych. To w Trieście urodził się Napoleon Józef Bonaparte.

Caffe Trieste   to przygoda, której łatwo ulegają najbardziej wymagający kawiarzy. W ofercie STALLAS to kawa z segmentu premium.

cup of teaZ każdą wypitą filiżanką kawy nabieraliśmy ochoty na własną markę kawy ziarnistej. Podobno każdy dystrybutor ekspresów do kawy dochodzi do takiego momentu. Ten krok prowokowała też sytuacja na rynku i wzrastający popyt na kawy z segmentu economy, zwłaszcza ze strony klientów biznesowych zamawiających ekspresy do biur, pomieszczeń handlowych, stołówek i kantyn pracowniczych.

Przez niemal rok testowaliśmy różne ziarna i palarnie kawy. Wreszcie wprowadziliśmy do oferty kawę ziarnistą MILD. Kawa MILD to mieszanka 70% brazylijskiej Arabiki i 30% Robusty z Azji. Palona średnio (City), bez posmaku goryczki i kwaskowatości. Kawa o ciekawym lekko karmelowym aromacie i smaku, a jednocześnie bardzo konkurencyjnej cenie. W tzw. ślepych testach Klienci często oceniają ją wyżej niż markowe kawy uznanych producentów. To dla nas najwyższa forma uznania!

Oczywiście w ofercie posiadamy kawy wszystkich marek, wiem bowiem doskonale, że dużo osób ma swoje ulubione smaki, z którymi nie chce się rozstać.

Dziś oferta STALLAS w obszarze kawy i urządzeń do parzenia, choć nieduża, jest dobrze skrojona. Zaspokoi potrzeby wymagającego eksperta, jak i Klienta, którzy ceni niezawodność sprzętu i niską ceną kawy przy relatywnie dobrej jakości.

Wpadajcie na filiżankę kawy! Porozmawiamy o wspólnym biznesie!

a

STALLAS

ul. Wojnowice 2C 64-113
Osieczna k. Leszna

tel. 0048 65/526-28-45
tel. 0048 693 258 700

adres e-mail: info@stallas.pl 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności